środa, 3 grudnia 2014

Świat od podszewki na Facebook'u.No i stało się, po dziesięciu miesiącach od powstania, Świat od podszewki ma swój fanpejcz na Fejsbuku (spolszczenia zamierzone).

FB osobistego połowica moja nie posiada, a ja sama założyłam go dopiero kilka miesięcy temu, ponieważ przy wysyłaniu maili tasiemców zawsze udało mi się kogoś pominąć, co powodowało oburzenie, co poniektórych. 
A tak, każdy może sobie wejść i sprawdzić, co u Polaków w Korei słychać. Dodatkowo mogę poplotkować z koleżankami o tym, co, gdzie i kto, z kim a jak wiadomo takie rozmowy to sedno egzystencji kobiecej, więc jakoś, choć przyznam, z umiarkowanym entuzjazmem przekonałam się do firmy pana Zuckerberga.

Ten pan, ma zresztą dość ciekawe i płynne podejście do prywatności. Własnych klientów najchętniej prywatności by pozbawił, a informacje zebrane na różne sposoby - opchnął firmom marketingowym, aby te, sprzedały nam specjalnie stargetowany dla naszej grupy odbiorców długopis znanej marki. 

Wyprodukowany małymi rączkami chińskich dzieci. 

Z drugiej strony kupując własny dom w Palo Alto wykupił działki sąsiadujące z posiadłością, żeby nikt nie zakłócił mu spokoju i prywatności. Prawdziwa fejsbukowa postawa dzielenia się wszystkim ze wszystkimi Panie CEO!
No dobrze, jak już sobie pozrzędziłam to muszę się przyznać, że uwielbiam FB za możliwość trzymania ręki na pulsie. Po zalajkowaniu HBR, Arirang, Amanpour czy BBC nie muszę już sprawdzać 100 stron dziennie. Informacje przychodzą do mnie w formie, która ułatwia mi decyzję: przejść do strony i przeczytać, zrobić share i wrócić do artykułu później czy, po prostu zapomnieć (bardzo mi to ułatwiło życie ).

Konkludując:

Kochani! Lajkujcie nasz fanpejcz ( link do rzeczonego po prawej stronie) ile wlezie, wy, wasi krewni i znajomi, kobiety, mężczyźni i inni(e); jak psina ma FB, to tez może ;)

Anjo-hasejo, ahoj, do zobaczenia w Seulu!

  P.S. A już niedługo konkurs, musimy tylko dobrze obmyślić nagrody!

4 komentarze:

 1. Gratuluję decyzji, ja znalazłem się na Facebooku po ponad roku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy decyzja ta należy do tak ważkich kategorii, by mówić o gratulacjach. Everestu nie zdobyliśmy, leku na raka też nie odkryliśmy ;)

   Usuń
 2. Ja powiem tak, FB otworzy dla Was nowe drzwi i okna... ale zabierze również dużo cennego czasu ;) taki life :) idę kliknąć, że lubię Was :))) do zobaczenia na FB!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego dzielimy się "obowiązkami", a potem zatrudnimy Social Network Manager'a ;)
   My też Cię lubimy, albo polubimy.I zaskoczymy..

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...