wtorek, 2 grudnia 2014

Najlepszy blog o Korei

Kochani,
czas na głosowanie!!

Źródło
Świat od podszewki został nominowany przez koreańską gazetę, Korea Observer w kategorii najlepszy blog nie-anglojęzyczny.

Głosowanie trwa do 12-go grudnia.

Kliknąć i oddać głos można tutaj:
http://www.koreaobserver.com/blogawards/non-english/
5 komentarzy:

 1. Czy adresaci apelu mają zachowywać się mało sportowo i walić 1/5 całej konkurencji, czy dawanie Wam standardu hotelu all-inclusive, czyli 5*, powinno wystarczyć do zwycięstwa? Pytam, bo np. po francusku nie czytam, więc nie wypada mi oceniać.
  No chyba, że jeżeli wygracie, to dostaniecie lodówkę kimchi, biusciastą Koreankę i roczny zapas soju, to takie widmo nagrody i szczęścia może skłonić mnie do skrzywień na kręgosłupie moralnym.
  Przez mgłę pamiętam igrzyska olimpijskie w Seulu, zwłaszcza bokserskie kontrowersje. Za to bardzo dobrze kojarzę mundial 2002. Obawiam się, że i w tej kategorii wygrają Koreańczycy. Chyba, że będzie zgłoszenie z Chin, wtedy sorry, ale 1,3 mld nie przeklikamy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fair Play mile widziane, sami zagłosowaliśmy na pozostałe blogi, mimo iż nie czytamy po francusku.
   Nie mam bladego pojęcia, jakie są profity i nagrody, zależało nam bardziej na dotarciu do większej grupy odbiorców, lodówkę kimchi już mamy, biuściasta Koreanka domaga się potem torebek Louis Vitton, a soju szkodzi na wątrobę.
   Dziwię się, że zgłoszenia z Chin jeszcze nie ma, pewnikiem to tylko kwestia czasu.

   Usuń
  2. Juriusz, Ty zdaje się z Krakowa jesteś, bo wyKRAKAłeś- do konkursu dołączyła koreańska dziewoja, tylko czekać, aż lawina wsparcia ruszy :D

   Usuń
 2. Z miasta królów i książąt polskich, jak głoszą tablice przy licznych wjazdach. Uczę się jeszcze tej właściwości, że gdy w knajpie podają rachunek, to akurat jestem w kiblu, lub też nie mam przy sobie portfela. No ale jednak, czyli nagrodą są Vittony pewnie. Ewentualnie cysterna kimchi. BTW: przetestowałem prezentowaną uprzednio. Zgodnie z przewidywaniami, gorsza od 'prawdziwej', ale i tak wskoczyła na stałą listę zakupów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smaczności w takim razie życzę,
   Pokorespondowałem z panem odpowiedzialnym za stronę Osservatore Coreano, bo dostawaliśmy głosy, że system nie działa, obiecał poprawę.
   PO wygraniu cysterny kimchi odeślemy Ci ciupasem połowę

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...